מפגשי המועדון מתקיימים בימי שלישי בשבוע בשעה 20:00 במלון קולוני, שדרות בן גוריון 28,חיפה.
המעונינים להגיע למפגשי ההעשרה, מתבקשים להתקשר למזכיר המועדון דורון ברנסון
בטל.0544576753
סרטון - פעילויות המועדון שנת הרוטרי 2018-2019


סרטון שהוגש לתחרות רוטרי בינלאומי על תרומה לקהילה

 http://youtu.be/-IIR8imaU2c
 
לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט
עברית  |  English  |  
הנהלת המועדון
2020-2021


נשיא -      דוד אפק
מזכיר כבוד - ניסן יונגר
גזבר כבוד -  שלמה טל  
נשיאה מלווה ויו"ר ועדת סיווג -   נ"ל חיים גרשון 
יו"ר אפיק הקהילה - איתן רהט             
יו"ר אפיק בינלאומי-יצחק רינפלד           
יו"ר אפיק  מועדון -  אבי אבישר              
יו"ר אפיק צעירים-     נסיה מלק                 
יו"ר אפיק במקצוע -   סוניה חיון            
יו"ר אפיק יחסי ציבור ומדיה -   צביקה רייכשטיין  
שר הטקס ניסים אייל  

פסוק השבוע -   סמי מזון                          
                 
                          
נשיא נבחר 2020/21 -           נ"ל אבי אבישר    


אבני דרך עיקריים
של מועדון רוטרי הוד הכרמל
 
> 13 אפריל 1992 - קבלת    הצ'ארטר (הסמכה כמועדון , מרוטרי בינלאומי)
   כמועדון מס.28726 אזור 2490  ישראל.

> נשיא מייסד - נתי ים.
> מועדון ספונסר (מועדון מלווה בהקמה)  מועדון רוטרי מוריה.
> 9 נובמבר 1995 -נרשם המועדון כעמותה
31 דצמבר 1995 - נרשם המועדון כמלכ"ר לצורכי מס.
> 12 יוני 2017 - הוכר המועדון כמוסד ציבורי לעניין תרומות על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  הסטורית מקומות המפגש
  1992/1992 - מועדון הספורט דניה
  1994-2006 - מלון שולמית
  2006-2012 - מלון גני דן
   2012 דהיום - מלון קולוני חיפה.


 

מונה:

תאריך ושעה
 

23 יולי 2019 סיום עונת הלימודים במועדוניות הילדים בחיפה, אותן מועדון רוטרי הוד הכרמל לקח מזה שנים תחת חסותו ופועל בהן במסגרת רב שנתית.

שנת הלימודים הסתיימה במסיבה מלאת פעילות והתרגשות כן..גם של חברי המועדון . היה זה ארוע שמח של בנית עפיפונים, שייט בסירות בנמל חיפה, רחצה בבריכת מכבי ובסיומו יום מלא הפתעות בבית ספר אלון כשבשיאו מופע הקרקס של יוליה אשר הופיעה בהתנדבות למען הילדים ועל כך תודה מיוחדת. זה המקום להודות לכל חברות וחברי מועדון רוטרי הוד הכרמל ומיוחד לאלה שליוו את ארוע הסיום של המועדוניות אשר יחקק לעד בליבם של הילדים והילדות באי המועדוניות. . כמו כן תודה מיוחדת לנשיא המועדון חיים גרשון וליו"ר אפיק הקהילה במועדון, מיכה ווגמן ולרעיתו אילנה שיזמו, והוציאו לפועל בעזרת חברות וחברי המועדון ארוע מיוחד שכזה.
בסיום העניק מועדון רוטרי הוד הכרמל תעודות הוקרה למנהלי המועדוניות אותן מלווה המועדון במהלך כל השנה.

להתראות בשנת הלימודים הקרובה...

15 אפריל 2019 - רגעי השיא המכוננים של הפעילות הענפה בקהילה, שמקיים מועדון רוטרי הוד הכרמל, אנו רואים במסורת רבת השנים של טיולי המורשת שאנו עורכים לילדי המועדוניות בעיר חיפה ולהוריהם, אלו אותן מועדוניות שאנו מלווים ביום יום במהלך כל השנה.
את הפעילות המופלאה הזו מוביל מטעם מועדון רוטרי הוד הכרמל, נ"ל אבי אבישר אשר בהתמדה ובנחישות רבה מוביל טיולים אלה לשיאים חדשים מידי שנה. השנה ביקרו ילדי המועדוניות באזור בית שערים ובין השאר למדו על אלכסנדר זייד, על רבי יהודה הנשיא,טיילו בתוך מערות הקבורה באזור, היו אורחיו של יעקב בנבנישתי מנהל כפר הנוער אלוני יצחק והכל בהדרכתו של המדריך עופר ובליווי ליאורה - רכזת המועדוניות מעירית חיפה.י
היטיב לסכם את הטיול הלימודי הנהדר הזה אבי אבישר שכה אמר:
אנו יכולים להיות מעודדים בהחלט מהדברים החמים ומן תשבחות שכתבו לנו ( באמצעותי ) כל מדריכות המועדוניות וכן ליאורה חמו מנהלת המועדוניות מעיריית חיפה שהשתתפה 
בטיול.
מבחינתם טיול המורשת מהווה תרומה משמעותית ורבת ערך לילדים ולהורים .....ואנו משיגים באמצעות הטיול את מה שהצבנו לעצמנו, הקניית ערכי מורשת, הסטוריה של ארץ ישראל וגיבוש משפחות הורים וילדים...
תודה מיוחדת לחברי המועדון שהצטרפו לטיול החינוכי הזה לנשיאת המועדון נסיה מלק, לחיה קובץ',דיקו אפק,חיים גרשון,טומי ורה, צביקה זלצר, חזי רובין, סימה , ללאה רובינשטיין, צביקה הולינגר,וכמובן לאבי ושרה אבישר, ,

דני קרן

מנהל אתרי המולטימדיה
מועדון רוטרי הוד הכרמל

19 ביולי 2018 ילדי מועדונית שי עגנון בבריכת מכבי

3 ביולי 2018 - ילדי מועדונית נתיב חן בקייטנת קיץ בצפיה במופע " חייל הבדיל האמיץ"  הכרטיסים למופע נתרמו על ידי התיאטרון הארצי לנוער באדיבותו של מוטי כהן. את ילדי המועדונית ליוו מטעם רוטרי הוד הכרמל נשיאת המועדון נסיה מלק וצ'יקי צרבינסקי מ"מ יו"ר אפיק הקהילה במועדון 

26 במרץ 2018 

מידי שנה, מזה שבע שנים, מארח מועדון רוטרי הוד הכרמל את ילדי המועדוניות ובני משפחותיכם בטיולי מורשת ברחבי ישראל. השנה נלקחו הילדים ובני משפחתם לטיול במערות בית גוברין. מסע זה, אל מעמקי האדמה של המקום שהוכר כאתר מורשת עולמית בידי ועדה של אונסק"ו, היה עבור הילדים חוויה אדירה ולראיה מילות התודה והברכות שקיבל המועדון בסיום הטיול.
את הטיול, כמידי שנה, הוביל ואירגן נ"ל אבי אבישר בליווי בת זוגתו שרה, כשאליו הצטרפו נשיאת המועדון חיה קובץ',חברי המועדון טומי ורה,ערן מור, קובי וייס, חיים גרשון,דוד גיא שאליו הצטרפה בת זוגתו רונית שחגגה יום הולדתה, ואיציק ריינפלד.. 
את ילדי המועדוניות, נתיב חן,נווה פז,הרץ אימבר,שי עגנון וחופית שיצאו בשלושה אוטובוסים, הדריכו בהנאה רבה ובהתנדבות, המדריכים המקצועיים (מדריך לכל אוטובוס) עופר אביטל מנהלל, דוד נווה מנוה שאנן בחיפה וחבר המועדון דוד גיא שעשה עבודה ברוכה בהדרכה ראשונה.
להתראות בשנה הבאה..

יום שני 15 בינואר 2018 והפעם
חברות וחברי רוטרי הוד הכרמל,  מארחים את ילדי חמשת המועדוניות בחיפה, אותם מאמץ המועדון , בסדרה השלישית של קונצרט ה "קלסיקטנים" . קונצרטים אלו, המותאמים לגילאי 5-12 חושפים את הילדים למיטב היצירות הקלסיות שנכתבו. היום נחשפו הילדים ליצירותיו של בטהובן שנגלה אליהם בזוהר עולמו הפנימי דרך מגוון ההבעות האישיות במוזיקה שלו. השחקן והמוזיקאי ויטלי אזרין הוביל את הקונצרט , בהפגנת טכניקות שונות של אמנויות הבמה, להנאת הילדים והמבוגרים שצפו במופע מדליק זה..

1.  קונצרט ראשון - 25 דצמבר 17

תחת הכותרת עם הפנים לקהילה וביוזמת חיים גרשון יו"ר אפיק הקהילה של מועדון רוטרי הוד הכרמל ובראשותה של נשיאת המועדון חיה קובץ,רכש המועדון 90 מינויים לסדרת קונצרטים לילדים בגילאי 6-12 . קובצו ובאו עשרות מילדי המועדוניות בחיפה שמועדון רוטרי הוד הכרמל מאמץ מזה שנים, לקונצרט הראשון בסדרה שהתקיים באולם קריגר בחיפה שנקרא "שעת הצוענים עם ניצה שאול והתזמורת הסימפונית של חיפה".
מועדון רוטרי הוד הכרמל מאמץ מזה כ-6 שנים את מועדוני חופית- בשער העליה - כשמטעם רוטרי הוד הכרמל מלווה את הפעילויות במועדונית דוד אפק( דיקו,) מועדונית שי עגנון- בקרית אליעזר מלווה מטעם המועדון קובי וייס, מועדונית אימבר ע"י שוק תלפיות מלווה מטעם המועדון נסים אייל, מועדונית נווה פז-מורדות נווה יוסף המלווה רעיה גיא ,מועדונית ניסנבוים -נו"ש מלווה מטעם המועדון טומי ורה. אמש הצטרפו לחוויה המיוחדת הזו שזכו לה ילדי המועדוניות גם חברי המועדון אבי אבישר וטוביה וידר. רוטרי עושים מאהבה או לא עושים בכלל..

אפריל 2017 טיול מורשת, בגליל העליון ובמפלי הבניאס ובאנדרטת המסוקים, עם בני המשפחות של המועדוניות המאומצות על ידי המועדון שלנו .


ערב שירה ומוסיקה ישראלית למען ילדי המועדוניות 18 באוקטובר 2013

טיול מורשת ילדי המועדוניות והוריהם לגליל העליון 2 אוקטובר 2012

ערב בירה ונשירה לגיוס תרומות לילדי המועדוניות 21 ספטמבר 2012

10 במאי 2012 - טקס בר מצווה לילדי העדה האתיופית

 13 יולי 2011 יום כף עם 3 מועדוניות בבריכת בית הלוחם 

1 בדצמבר 2010 נר ראשון של חנוכה במועדונית נווה פז 

 
 שם המועדון והנשיא המכהן |  Tel:  |  Mail:  |  Fax:
לייבסיטי - בניית אתרים